| Roxxy03 a întrebat:

E normal ca in priemele zile de raceala sa nu am pofta de mancare si sa inghit greu? sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, este normal!
Vezi alte detalii în răspunsul pe care ţi l-am dat la întrebarea anterioară...

Multă sănătate.

| Robertyz a răspuns:

Normal.Esti din cauza ca ai faringele umflat.Sau mai pe romaneste, ai rosu' in gat. O frectie cu carmol, un paracetamol si o supa buna o sa te scape cat ai zice peste de aceasta raceala.Insanatosire grabnica si o seara cat mai frumoasa!

| DorinM a răspuns:

Este normal. Poți suplimenta tratamentul cu Vitamina C Alcalina Forte http://natura-vie.com/......forte.html
Vitamina C Alcalina te pune rapid pe picioare.

| คภ๔гє a răspuns:

Normal. Intreab-o pe mama ta ca nu suntem noi specialisti in asteahappy