| flrnnn0202 a întrebat:

E normal sa iti curga nasul atunci cand bei ceva cald? De ce se intampla asta? Patiti si voi la fel?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Cand bem ceva cald asta duce la umezirea corpului, deci da e normal, dar nu mult, asta daca nu ai probleme, eu de exemplu mereu am nasul infundat

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mie imi curge cand mananc picant laughing

| doctorandus a răspuns:

Da, mie mi se intampla de multe ori si n-am nicio boala de plamani sau ORL.

| chuckmanson a răspuns:

Mie mi se întâmplă asta când mănânc ceva iute. Nu cred că ai nimic.

Mi se intampla mereu. Dar cred ca as avea sinuzita. Nu pot inspira bine pe nas. Cand beau ceva cald, simt ca mi se inmoaie si curge. Am observat ca nu doar la cald, si cand stau afara si e mai frig imi curge.