| GulDan a întrebat:

E posibil de la puncte negre sa ti se dilateze nasu? ca mi se pare ca am nasu mai mare dupa ce mi-a aparut multe puncte negre pe nassad

si il irit daca scot punctele negre nu exista o solutie sa iasa singure?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Nu ti se dilata nasul, ti se pare. Fa o infuzie cu ceai de musetel si apoi aplica o banda pentru puncte negre. Benzile le gasesti la DM sau in mega image si orice hipermarket. Poti sa-ti iei creme impotriva punctele negre. Intreaba la farmacie.

| GulDan explică (pentru Aasdfghj):

Inseamna ca e si mai rau inseamna ca mi-a crescut dar e ciudat nu? sa-mi creasca nasu dintr-o data..sau doar mi se pare.

| Aasdfghj a răspuns (pentru GulDan):

Ti se pare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
nu cred ca ti se poate mari nasul de la niste puncte negre, sunt plasturi special create pentru punctele nerge la fel, ajuta si scrubul saptamanal.
O zi buna.

| Lidiaaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu pot iesi singure! Dar exista un gel special pentru asa ceva. Poti sa te duci la farmacie si o sa iti dea. Costa in jur de 45 lei gelul acela si e foarte bun. Si nu, nu se poate dilata naaul, doar asa ti se pare tie.

| GulDan explică (pentru Lidiaaaaaaaaaaa):

mersi o sa cer la farmacie happy

eu ma uit in oglinda mereu nu cred ca mi se pare...nu ca mi sa dilatat dar vad nasu mai umflat si cand pipai se simt punctele negre si de aia ziceam ca din cauza asta e...