| username_4398 a întrebat:

Eo sunt o fata simpla din Moldova! Daca puteti ajutati-ma, eu am o problema la picior pe moldoveneste nu stiu cum se numeste iar pe rusesti se numeste барадавки сa sa scap de ele am nevoie de operatie iar pentru operatie nu-mi ajung bani! daca puteti ajutati max cu 2 lei rominesti! Moldova, orasul Cahul str. Mihai Eminescu blocul47/aprtamentul 74

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Negii iti vor trece cu ficat de la pui.

4 răspunsuri:
| jo a răspuns:

барадавки sunt negi. Nu-i chiar o problema de viata si de moarte, nu-i asa?

| JackieSue a răspuns:

S-o fi gandit ca daca nu scrie pe romaneste ne fraiereste[na c-am facut si rimalaughing]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omgwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Imi pare rau pentru tine, dar parintii nu ma lasa sa-ti trimit bani, dar sper totusi sa reusesti sa faci rost de bani sad!
Apropo, si eu sunt din Moldova dar locuiesc in Romania, si барадавки se citeste baradavkii, romanasi!