| Steven1369 a întrebat:

Este adevărat ca dacă dormi pe spate crești în statura?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este adevarat ca, peste noapte, incheieturile si muschii se relaxeaza iar dimineata esti mai inalt cu 1-1, 5 cm, asa cum se spune dar nu conteaza pozitia somnului.

| RAY a răspuns:

Nu,cresterea este genetica

| Violleta2022 a răspuns:

Nu. Este doar o gluma pe care ti-o spun prietenii ca sa rada de tine.
La fel cum mai este una, ca de-ti faci mot in frunte (cum ai tu in poza de la avatar), ti se scurge inteligenta pe laterale si ramai prostut.

Ca sa cresti in inaltime ajuta: mancarea sanataosa si practicarea zilnica a unui sport!

| aXy99 a răspuns:

Nu. E doar un mit, eu nici nu am auzit de asa ceva, nu are logica. Cum sa cresti? laughing

| aXy99 a răspuns:

Poti sa cresti fara sa faci sport si mancand aiurea, depinde de inzestrarea ta genetica.

| Legion7X a răspuns:

Da așa este, eu am fost nevoit să demontez ușa ca intru în cameră.
Acum numai este o problemă, toate ușile sunt scoase din țâțâni. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU, in schimbi o sa sforai big grin

| Ionut58282856 a răspuns:

Da, sau daca atarni de o teava timp de 2 ore pe zi, o saauzi casportul si alimentatia sunt cheia forte dar nu te lasa pacalit de masoni, trebuie sa dormi pe spate si sa faci ce ti-am spus eu. Succes!

| Necunoscutu92 a răspuns:

Am auzit ca da dar extrem de puțin e egal cu 0 mai. Bine joaca baskhet si fa sport

| HEDONE a răspuns:

Nu, du-te și fă un sport ceva.