| Nastase_Cristina_1994 a întrebat:

Este adevarat ca daca nu mananci o saptamana intreaga nimic, mori, si nu slabesti deloc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CristalHeart a răspuns:

Te luminez eu putin.Scumpa mea, sa mori ar fi un bine in cazul de fata. Gandeste`te ca daca nu mananci poti sa te inbolnavesti de n boli cum ar fi gastrita.In plus da, durata de viata a unui om care nu mananca nimic e intre 1 si 2 sapt.Ca sa nu mai adaug ca vei fi gen ''leguma'' nu te vei mai putea concentra, pentru ca nu iti vei mai alimenta creierul si de la un creier obosit rezulta alte tampenii.Imi pare rau ca sunt mai dura, dar vad ca numai asa intelegeti.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Slabesti ceva dar fizic vei fi deshidratata, posibil sa ajungi in spital din cauza asta

suntserios
| suntserios a răspuns:

Slabesti si nu mori, dar ajungi intro stare in care ti ai dori moarte. iti strici organismul sistemul digestiv, nu te vei mai putea tine pe picioare, poti s ajungi pana la coma.

| τττ a răspuns:

Nu te înfometa!

Răspuns utilizator avertizat
| Pufiiiiiii a răspuns:

Nu mori, poti sta mai multbig grin.Dar eu zic sa nu incerci, pentru ca tot ce se duce de pe tine vine de 2 ori mai mult dupa ce reincepi sa mananci, plus ca se lasa pielea(bleah).