| anonim_4396 a întrebat:

Este cineva dintre voi care sufera de bulimie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ramo80 a răspuns:

Am fost bulimica in adolescenta, timp de 3 ani. Din fericire, m-a ajutat Dumnezeu sa scap de nenorocirea aia si ti-o spun din suflet, daca faci asa ceva inceteaza cat mai repede pentru ca eu ajunsesem sa am probleme f grave cu aproape toate organele din corp. Daca nu ma opream la timp, probabil ca acum nu mai eram in viata. E o nenorocita de boala care te prinde psihic extrem de puternic si trebuie sa lupti mult sa scapi de ea. Multa sanatate! Pupic!

1 răspuns:
| ღmarynaღ a răspuns:

Am pus 3 intrebari similare, nu am primit raspuns, eu ma confrunt cu bulimie nervoasa, si sunt foarte complexata de cele 3 kg in plus. sper sa scap de aceasta boala. te chinuie.