| Raulisky20 a întrebat:

Este normal să îți vezi sau să simți inima bătând când stai in picioare? De când am anxietate mă cam preocupă lucrurile de genul.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Este normal, doar ai o inima! Lasa anxietatile ca nu-si au rostul! Cum traiau strabunicii nostri oare fara aceste anxietati? Isi bateau capul pentru lucruri semnificative si nu pentru orice tampenie! Fa-i ceva memorabil, bucura-te ca ai o viata atat de usoara comparativ cu a altor oameni necajiti, fa-i sport, plimba-te, mananca sanatos, bea lichide suficiente si uita prostiile! Numai bine!

2 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

E normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,că stai cu gândul la acest lucru excesiv, din gând se transforma in frica, paranoia, etc. Dar sa vezi cum îți bate inima asta e prea ciudat.