| Ali28 a întrebat:

Este normala lipsa de erectii la vizionarea materialelor pornografice? Care ar putea fi cauzele?
-Am 16 ani
-Am erectii matinale
Poate masturbarea sa fie o cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| andrei95 a răspuns:

Stai linistit poate nu a avut chef asta e.nu este nimic si ce daca nu ai avut odata erectie la niste filme

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca te masturbezi des e normal sa nu se puna in erectie.

| yumeee a răspuns:

Porno-urile ca porno-urile, dar dacă nu se scoală amicu' când vine gagica, atunci e naşpa laughing

| kleorys a răspuns:

Da este normala, si sunt normale si erectiile matinale, nu cred ca masturbarea ar fi o cauza, si nu cred ca ar fi "cauze" pentru asa ceva, nu te stresa, eu iti sfatuiesc doar sa traiesti viata!