| asasin2011 a întrebat:

Este periculos cancerul la gura sau la gat? daca fumezi si nu tragi in piept este riscant?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alexwars a răspuns:

Da este riscant daca fumezi si nu tragi in piept
eu nu fumez dar am un prieten care a avut cancer de gradu 1 la gat din cauza asta

8 răspunsuri:
| andreeei a răspuns:

E cancer, tu ce crezi?

| pcris a răspuns:

Da Este boala curata!

| mihairacu a răspuns:

Foarte foarte periculos daca nu tragi cum trebuie ai sanse mari sa faci cancer in gat.

| rater1994 a răspuns:

Da este ff riscant daca nu tragi fumu in piept risti mai mult sa faci cancer la gat.Eu nu fumez dar am multi prieteni care fumeaza si am auzit...

| Krauser a răspuns:

Cel mai bine e sa nu mai fumezi.

| taviyamato a răspuns:

Fumatul nu este bun deloc, am fumat, lasale balta ca nu te ajuta cu nimic doar iti intuneca creierul, daca ai prieteni care fumeaza lasa-i balta

| Scarecrow a răspuns:

Orice forma de cancer este cel putin periculoasa.

| asasin2011 explică:

Ma las si eu de fumat si il bat pala pana se lasa de el dar si eu am 18 an i si fumez de 4 ani si nu trag in piept si nu mi-a intemplat nimic