| Joker3134 a întrebat:

Cum e mai rau sa fumezi, sa tragi in piept sau sa le pufai in gura? Cum e mai periculos?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Niciuna.
Pastreaza-te sanatos si nu te "sinucide" fara sa vrei.
N-ar fi mai bine daca ai investi banii de tigari in ceva mai productiv? Daca tot nu vrei sa-i investesti in scopuri personale, ii poti dona. Sunt mii de copii care asteapta un ban pentru a se face bine.

| kopli a răspuns:

Nici una nu e buna dar cel mai rau este sa tragi in piept. Plamanii tai vor fi ca un cos de fum si cancerul va da tarcoale.

| TheAnonimous3037 a răspuns:

Daca pufai in gura ai mai mari sanse sa faci cancer la gat(dar si la plamani), daca tragi in piept ai sanse sa faci cancer la plamani.Niciuna nu e o varianta buna, dar decizia este a ta.

| Bahaos a răspuns (pentru TheAnonimous3037):

Toate sunt periculoase, mai ales trasul in piept. Eu iti recomand sa te lasi de fumat