| roxynikkkk a întrebat:

Este posibil sa iasa maseaua de minte la 20 de ani?big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate iesi si la 35.

| mona a răspuns:

Este posibil[mie mi a iesit la 21 de ani]

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, mie tot pe atunci mi a iesit

| Azµre a răspuns:

Da, poate ieși și mai târziu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Poate să iasă și la 40 de ani!
Sunt unii oameni la care apare la 13-14 ani, alţii la care apare la vârste înaintate 40-50 de ani, sau pot să nu apară deloc!
Depinde de fiecare în parte!
Te pup!

| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Da,maseaua de minte iti iese intre 18 si 25 de ani, dar nu este musai sa o ai, sunt persoane carora nu le apare niciodata. Cresterea ei dureaza in jur de 1 an de zile, asta variaza in functie de om. Mie mi-a iesit la 25 de ani si m-a tinut 9 luni.
Sper ca te-am ajutat!

| m00n a răspuns:

Pai atunci trebuie sa iasa

| Varsson a răspuns:

Da

| marcous a răspuns:

Da, este posibil. Doar ca sunt mai multe (nu doar una)

| Khaledsk8teru a răspuns:

Daa,maseaua de minte trebuie sa iasa de la 18 la 24 de ani