| BambiSd a întrebat:

Este vreo problema daca te masturbezi in timpul menstruatiei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Nolkyz a răspuns:

E na, si daca s-a infierbantat acum, ce?
@ChildFantasy nu e nici o problema.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și un sport nu poți face decât să te masturbezi?
Vezi la igena mâinilor, intimă, etc., există riscul infecțiilor!
Pa, pa.

| LNK a răspuns:

Bai fratilor, sunteti chiar culmea.
Da' o saptamana nu poti rezista? Fix acum te-ai infierbantat?

| LNK a răspuns (pentru Nolkyz):

Nu ma intelege gresit, daca s-a infierbantat sau nu putin ma intereseaza. Dar totusi chiar in timpul menstruatiei sa te masturbezi... Mi se pare cam deplasat.

| Nolkyz a răspuns (pentru LNK):

E na, si daca s-a infierbantat acum, ce?
@ChildFantasy nu e nici o problema.

| thegreenscarf a răspuns:

Mai bine cauta-ti un barbat decat de iti bagi manutele unde nu trebuie tongue

| TheGirlWhoHasNoName a răspuns:

Nu e nici o problema dar... e scarbos.