| AdreAdre a întrebat:

Eu mananc cate 1 ou omleta pe zi. Il fac batut cu branza de vaca si sunca presata din piept de pui ( o tai in bucatzele si o pun in ou). Are ceva? Mi se poate intampla ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| meryy11 a răspuns:

Nu ti se v-aa intampla nimic mananca cu incredere.e ddelicios

| roxana2003 a răspuns:

Nu e bine ca nu te vei imbolnavi bv