| Justjust11 a întrebat:

Vreau sa mi spune ti si mie daca imi fac o salata sa mananc dimineata cu ce sa fie cu piept de pui cubulete sau cu sunca presata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ambele sunt ok, mananca odata asa odata asa ca sa mai diversici si sa nu te scarbesti de un singur fel.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Cu piept de pui cubulete gatit ca are mai putine e-uri.

| JackR a răspuns (pentru MihaiNicu23):

Daca puiul a fost crescut in curte sau in spatele blocului. Daca vorbim de pui de "Avicola", nu au E-uri, dar colcaie de hormoni de crestere si alte lucruri "folositoare".