| francisc a întrebat:

Eu sunt un baiat cam slab stiti voi niste mancaruri mai de ingrasat!?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa faci un sport si s apui masa musculara asta cred eu ca vrei sa pui pe tine nu grasime ca mancare nu stiu. ar trebui sa mananci multa paine si cand te simiti satul sa mai mananci

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| EUSIATIT a răspuns:

Citi ani ai? nu te speria o sa te ingrasi cind nici nu gindesti poate esti inca in crestere? fa sport si maninca orice. nu trebuie sa maninci fara rost sanatos si multe vitamine.

| Mina a răspuns:

Parerea mea este ca cel mai bine ar fi sa mergi la un nutritionist. Merita sa faci asta, iti va face un meniu special pentru tine si un program.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa sport si no sa fii slab. Daca te ocupi cu fodbalul niciodata no sa fii puternic. Maninca bine si ocupate cu sala dar sa nu faci niciodata exercitii de ridicare a greutatilor de a pamint
doar de a trage. Daca o sa stai si no sa faci nimic tot slab o sa fii. EU tot eram foarte slab acum 2 luni dar dupa 2 luni de antrenament far 3 flotari intr'o mina si vreo 12 ori la bara

| Chowder a răspuns:

laughing ma amuza intrebarea ta
laughing rolling on the floor

| francisc explică:

Eu am 10 ani