| anonim_4396 a întrebat:

Sunt un baiat cam slab stiti niste mancaruri sa ma ingras, va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| 2696 a răspuns:

Si eu imi doresc sa slabesc 15 kglaughing nu exista alimente care te ingrasa saau te slabesc ci doar felul in care le combini e esentialwinkingde ex eu am ajuns la o greutate maricica fiindca am mancat ceva de genul : dimineata - 5 felii de paine prajita 3 felii de salam un pahar de suc branza multa si cereale la pranz - supa, cartofi prajiti cu carne de pui o punga de chipsuri si o ciocolata mare seara - mananci in reprize de cate 3 care sa contina multe grasimi ( da stiu e mult... aaa si sa nu uitam fastfood o data pe saptamanawinking ) cam asta e sper ca nu te-am speriat