| anonim_4396 a întrebat:

Exista antrenamente pentru bombarea fundului?
Vreau daca puteti sa-mi dati un program zilnic

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Apreciat de Editori
| Adry05 a răspuns:

Genuflexiunile sunt cele mai bune, sau alergatul. Cauta programul 30 day squat challenge si fa-i ca in acel tabel si dupa o luna vei vedea deja rezultate.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-o sa-l ai mai bombat ca al meu niciodata

| nugasescusernameliber a răspuns:

Gasesti pe Youtube sub denumirea "Brazilian butt workout", si in google la imagini iti apar, in general sunt exercitii care implica indoirea genunchilor si te impingi in sus de calcaie.

| SuneteDeChitara a răspuns:

Http://femeiafit.ro/......k-gratuit/
Ai aici un fel de ghid pe care il descarci gratuit cu exercitii pe care le faci o data la 2 zile.

| oFrunza a răspuns:

Buna, aceste exercitii te vor ajuta foarte mult http://www.cosmopolitan.com/......at-squats/

| YourAnonimus a răspuns:

De ce nu răspunzi never pe privat?!