| ShREKT a întrebat:

Exista ceva pasta de dinti care sa albeasca dintii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sare, bicarbonat si zeama de lamaie.

| darrio2007 a răspuns:

Parodontax.

| 12lopn a răspuns:

INCEARCA COLGATE EXPERT WHITE. crede-ma ca te va ajuta f mult in 5 zile

| Alexandra19991 a răspuns:

Spala-te timp de o saptamana cu bicarbonat si cateva picaturi de lamaie, are rezultate, cel putin la mine a avut, mai ales daca esti fumator si ai dintii galbeni, cel mai bine este sa te speli macar de 2 ori pe zi, si vei avea rezultate cu orice pasta de dinti happy

| 4l3x4ndru_1021 a răspuns:

Salut, iti recomand sa folosesti Colgate OPTIC WHITE!