| reghi a întrebat:

Exista creme sau ceva de genu pentru cicatrice de arsura? Daca da, unde?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Minnie a răspuns:

S62sony bioxiteracor (acum se numeste oximed) e doar pentru a te da imediat ce te-ai ars cu ulei sau apa clocotita!
Pentru cicatrice ramasa de la arsura exista crema de la Vichi.Scump dar merita

3 răspunsuri:
| 9999azucena9999 a răspuns:

Intreaba la farmacie, eu stiu un astfel de gel, dar un farmacist iti va recomanda ce e mai bine.

| riana36blue a răspuns:

Incearca un gel de aloe de la life care.

| s62sony a răspuns:

Bioxiteracor- e un spray. Ceri la farmacie. Sau ceva naturist: albus de ou.