| anonim_4396 a întrebat:

Exista pe aici un psiholog gratuit cu care as putea sa vorbesc? Am mare nevoie! Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Nu suntem psihologi, cel putin nu eu, dar te putem ajuta chiar si in privat.
Daca doresti, scrie-mi un mesaj in privat.
Sa stii ca multi useri chiar daca nu sunt psihologi, ajuta foarte bine comunitatea.
O zi bunahappy

| Liviu a răspuns:

Ia vezi sa nu dai de psihologu cu care am discutat eu mess o data laughing E o femeie care se considera psiholoaga, dar e mai nebuna ca aia de la sapoca.Cand i-am spus ce ma apasa, a inceput sa o umfle rasu si sa faca misto de mine, i-am umplut frumos frigiderul, si am lasat-o balta.Ai grija cu ce oameni discuti problemele tale, te pot face sa fi mai rau ca inainte. Imi poti da pe privat adresa ta de mes, daca vrei sa vorbim.Nu sunt psiholog, nu sunt vreun 'stiu toate alea' dar nici rusine sa vorbesc nu imi e, sunt un om normal, trecut si prin bune si prin rele.Si cu defecte, si cu calitati big grin

| OOOLEOOO a răspuns:

Www.personalitatealfa.com
www.nlpmania.ro

Poti trimite mailuri private acestor oameni sau sa-i contactezi pe facebook.

| Criss197 a răspuns:

Daca se poate in privat, pe un id de messenger ceva.

| Satu_Mare_Consilier_1969 a răspuns:

Scrie-mi la consiliersm@gmail.com, si se rezolva. Detalii pe invingestresul.com