| VladoiuDany a întrebat:

Exista pe aici vreun psiholog care ma poate ajuta prin intermediul internetului, cu o problema de anxietate si depresie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mikilaina a răspuns:

Buna Dany,
Din pacare nu stiu daca aici exista un psiholog cu drept de practica. TopExperti.ro este platforma de comunicare care ofera consiliere psihologica online. Poti discuta cu un psiholog prin mesaje private sau chat. Discutiile sunt confidenatiale. Pe topexperti.ro gasesti in jur de 25 de psihologi cu care poti vb. Numai bine.

| Marius_Grigore_1989 a răspuns:

Ce probleme ai prietene de esti depresiv, sfatul meu este sa o lasi mai usor cu tv-ul calculator si sa-ti gasesti puterea sa renunti pana si la cea mai preferata emisiune a ta.

| Ionutzz9 a răspuns:

Pai poti sa iti scrii problemele si cineva te va sfatui!