| andreiz112 a întrebat:

Fac epilepsie daca ma uit la filme horror?
Sunt fan filme horror

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.

| whatevernvm a răspuns:

Faci cancer la san

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ma indoiesc ca ai sa ai tulburari neurologice din cauza filmelor horor

| OnuOnulică a răspuns:

Nu.

| minrest a răspuns:

Nu, nu faci.

| Sn4k3 a răspuns:

Normal ca nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmele nu sunt cauza acestei boli, eu o am moștenită din familie și convulsia febrilă din copilărie, dar mai sunt și alți factori de risc(nu se știe sigur cauza acestei boli ), în schimb dacă o ai și de exemplu ai acel tip de epilpesie fotosenzitivă, ai putea face crize epileptice.

| raicard a răspuns:

Nu neaparat.doar ca, pe viitor v@ deveni o influenta pr0@sta asupra creierului.

| Colors a răspuns:

Daca esti fan, sigur ai parte de o placere cand privesti aceste filme. Nu cred ca se poate pune problema de asa ceva.