| 1988 a întrebat:

Folosesc anticonceptionale de vreo 3 ani, acum 2 luni m-au durut dintii si am luat ampicilina, si m-am protejat supilmentar, de vreo luna am greturi la stomac, nu mananc nimica sunt balonata si am impresia ca imi creste burta am facut 4 teste de sarcina care au iesit negative.
Oare sunt insarcinata?
va rog ajutati-ma...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu esti insarcinata! Nu-ti mai provoca tu simptomele... Toata starea aia de greturi la stomac si alte cele pot fi din cauza la antibiotic, mancare... si poate (de ce nu) chiar anticonceptionale... Si partea cu... esti balonata... se intampla uneori inainte sa-ti vina ciclu... stai linistita... si incearca sa ai o dieta alimentara care sa te ajute sa te simti bine. Succes!