| anonim_4396 a întrebat:

Am facut sex protejat cu iubitul meu, prezervativul nu s-a rupt, testele de sarcina au iesit negative, dar m-a durut burta toata luna. dc?

Răspuns Câştigător
| pySoyaS a răspuns:

Te-a durut dn cauza actului sexual sau ai stat pe ceva rece si ai racit la ovarewinking

5 răspunsuri:
| Mademoiselle a răspuns:

Daca ai facut sex protejat, nu s-a rupt prezervativul, testele de sarcina au iesit negativ, inseamna ca in nici un caz nu este vorba despre o sarcina! Durerile sunt din alta cauza... :*

| Alyceee a răspuns:

E foarte posibil sa te doara si din cauza actului sexual...

| RxTx a răspuns:

Daca ai luat texte de sarcina dinalea de 8 ron
ia incerca tu unul de 37 ron

| TheBaby a răspuns:

Cine ştie ce ai mâncat!
Mai precis, din cauza actului sexual.

| nilak a răspuns:

AI mancaat cevaa nashpaa \m/