| Magda2016 a întrebat:

Fratilor de ce doare injectia asa tare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Injectia sa doara? nu prea doare

| Divy a răspuns:

Singura chestie care doare mai degrabă pișcă e în momentul penetrării pielii de către achee hee datorită străpungerii și forțelor de acțiune și reacțiune.
(E ca un creion mecanic care perforează o foaie- încearcă acest experiment și analizează foaia)

Te vei obișnui și nu va fi decât o pișcătură happy

Crăciun fericit

| Magda2016 explică (pentru Divy):

Craciun Fericit! Sincera sa fiu nu cred sa ma obisnuiesc! Dar multumesc si sarbatori fericita! sa aduca "mosul"ce va doriti!

| Divy a răspuns (pentru Magda2016):

Depinde și cine ți-o dă că sunt unele asistente puțin mai neexperimentatehee hee e o tehnică care doar unele o știu facehee hee
Mulțumesc de urarea îți doresc asemenea happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca te inteapa un ac, uneori si din cauza substantei, dar mai mult doare din cauza ca ti-e frica.

| Zazy a răspuns:

Hm, probabil frica te doare asa de tare rolling on the floor.
Injectia nu prea doare, te obisnuiesti.
Acul si substanta pusa este de vina happy.

| DamianTPU a răspuns:

Buna Ziua! Magda2016 happy
Aceasta intrebare nu prea are un raspuns concret.
Dar, incerc sa iti explic.
Seringa / acul nu prea doare, nu lasa dureri insuportabile. Dar acum depinde si ce fel de medicament a introdus.
Cum ar fi : moldamin. Acul nu este ascutit, dar acel lichid inrautateaza tot happy.
Sper ca ti-am fost de folos

| Magda2016 explică (pentru DamianTPU):

Buna! Ca raspuns la raspunsul tau vezi urmatoare intrebare postata de mine!

| DamianTPU a răspuns (pentru Magda2016):

Scuze, dar nu am inteles

| Magda2016 explică (pentru DamianTPU):

Nu-i nimic! Las-o balta merci oricum pentru intentie!