| jon22 a întrebat:

(funda) De vreo 3 zile nu gasesc un raspuns saptamani bune am scaun normal brusc acum 2 zile nu am facut deloc doar zi a doua zi adica ieri am facut putin dar normal si pana la ora asta nu am mai facut tin sa precizez ca starea generala e buna nu am dureri de stomac nu ma balonez nu am vomat.Astept niste sfaturi cat mai bune pentru un tranzit intestinal rapid

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ERazvy a răspuns:

Incearca sa mananci supa mai multa sau o ciorba...

1 răspuns:
| jon22 explică:

Supa\ciorba mananc zilnic beau ceaiuri analizele de sange mi-au iesit bune