| anonim_4396 a întrebat:

FUNDAAA!
Cum scap de cicatricile lasate de cosuri?
P.S.: Vreau ceva naturist.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Crema cu extract de melc de la Herbagen

| MaddaHz a răspuns:

Pentru cicatricile lasate de cosuri pe mine m-a ajutat foarte mult crema de fata de la Vichy- Normaderm Anti-imperfectiuni.Nu au disparut complet, insa s-au estompat foarte bine, abia daca se mai observa. Si incearca sa-ti faci in fiecare seara cate un scrub pentru fata cu produse naturale: malai, bicarbonat, zahar sau cafea macinata.

| kity25 a răspuns:

Exista multe creme care se ocupa de asta poate ar trebui sa mergi la un Plafar unde ar fi bine sa intrebi farmacist.Ea stie mai bine.Sigur o sa te ajute! Oricum e doar un sfat!