| Veronika13 a întrebat:

Fundita!
cum trebuie sa arate o fata daca este indragostita?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BoG_3854 a răspuns:

Buna!
Pai...in primul randdaca esti impreuna cu respectivu` baiat atunci fa`i complimente, saruta`l cat mai des,, alinta`l, fa`l sa se simta iubit.Gandeste`te la ceea ce ti-ar placea tie sa faca persoana de langa tine ca sa`si demonstreze dragostea si incearca sa faci aceleasi lucruri.Bafta!

5 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Nepasatoare de lumea din jurhappy

| Iasmiine a răspuns:

Pai ii sclipesc ochii de fiecare data cand e persoana iubita langa ea, vorbeste mult timp despre el, vorbeste frumos cu el, il respecta. etc.

| joanamm23987465 a răspuns:

Sa arate pe placul baiatului! ar fi frumos dack:in par iti prinzi o funda sau il intinzi cu placa, blugi si o geaca shick! fardata bine si cu putin ruj! funda?

| kRyStY_1411 a răspuns:

Depinde cati ani ai?
si de cine iti place te dai pe langa el te bagi in seama cu el ii zici in faza ca iti place de el! fundita plzzz!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Proasta