| ankuta_9445 a întrebat:

Sunt indragostita de un baiat de pe net, ce trebuie sa fac?

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Eh eu era sa mor din un *** din asta'
Sfatu meu?
Uital decat sa belesti ochii la cum beleste el ochii la tine si etc
Mai bine lasa-l happy eu am stat 9luni de zile dupa o fata
Dupa chiar cand mai erau o luna sau 2 sa vina
Sa pus cu altu tot dupa net'
Orcum pana mea nu am nimic cu ea asta asa a fost sa se intample
de atunci...
Numai imi incalc principiilelaughing
Poate sa fie goala la web numai imi pasa adica.
E ok un striptis mic la web e cat de cat sa zicem bine
dar sa mai stau pe net.
Nici sa ma platesti si nu exagerezhappy
Suferi mult...
Cand te uiti pe strada la alti cum se tin de mana se pupa si etc
Parca te-ai vedea pe tine cu acea persoana.
Eu numai cred in dragoste pe nethappy
Pe net nu ne leaga nimic mai mult decat FIRUL in rest
O imaginehappy ( stiu ca astea te vor durea dar... )
In fine iti pot explica pe mess prin ce am trecut eu
Dami idd tau pe privathappy

| DEBrown a răspuns:

Sa iti gasesti unul din orasul tau.

| YoungSteve a răspuns:

Trimite-te pe mess la el.nu dureaza mult

| ioanaKevlar a răspuns:

Se intampla multora chestia asta... iar majoritatea nu sfarsesc tocmai bine. Daca e din acelasi oras ca tine, e simplu, decideti sa va vedeti. Daca e din alt oras, desi nu e placut va trebui sa rupeti legatura. Relatiile la distanta sunt mult prea grele iar la un moment dat se sfarsesc oricum. Am patit-o de doua ori. N-as mai vrea sa trec prin asta inca o data.

| anka_7094 a răspuns:

Buna,ankuta!
Tuturor ni se intampla asta daca chiar esti indragostita de acest baiat ar fi bine sa-i dai intalnire sa vb cu el mai mult bineinteles daca si el te place daca nu mai bine uita-l si gaseste persoane pe care sa le cun in mediul tau, in cercul prietenilor tai sau asa cevawinking
P.S:Imi place numele tau si pe mine ma cheama Ancutabig grin