| Captive a întrebat:

Ginecologul mi-a prescris pentru candida ovule polygynax,eficef si omicral pentru candida iar dupa ce termin cu polygynax,mi-a spus sa iau viviflor.
Am terminat tratamentul cu polygynax, insa nu am scapat de candida. Am din nou secretii branzoase. Sa incep sa iau viviflor sau sa fac din nou tratamentul cu polygynax?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Twixi a răspuns:

Termini tratamentul pe care ti l-a dat. Daca simptomele persista, mergi inapoi la ginecolog!

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nici una dintre variante, trebuie sa te intorci la medic pentru o noua consultatie