| Alexaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Heei,deci am o problema,am o durere in partea dreapta,cateodata e ca o intepatura,si se mai lasa si pe spate,ba cateodata in stanga,in jos,depinde,am fost la doctor si mi-a spus ca am colon iritabil,am luat medicamente,nu pe toate pentru ca unele nu erau bune,nu aveam simptome care trebuiau tratate cu acel medicament,si o saptamana mi-a trecut durerea dupa a revenit si este aproape continua durerea,se opreste foarte rar si pentru putin timp,am si arsuri,stie cineva ce pot sa am? O sa merg sa mi fac niste analize saptamana asta, dar ma sperie durerea asta, tin sa mentionez ca am incetat tratamentul dupa o saptamana

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| XxT3rIbL3xX a răspuns:

Nu cred ca ai facut bine ca ai intrerupt tratamentul, mai bine te duci la doctorul de familie sa te vada din nou