| Error405NotFound a întrebat:

Heeii! Acum doua saptamani mi-am facut gaura in ureche si inca ma doare putin. Dar cand scot cercelul imi curge putin sange.Si am observat ca e tare locul din jurul gaurii. Oare mi s-a infectat? Sau e normal? tongue Ajutati-ma va rog! happy
Daca stiti ceva unguent cu care sa ma dau...
[cercelul e medicinal] Si raspundeti va rog cat de repede puteti :3

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| TonyTny8 a răspuns:

Buna :* sunt baiat am pirce si cercel te sfatuiesc sa iti cumperi Betadina de la Farmacie pentru ca asa mi-s-a intamplat si mie am crezut ca nu e nimic dar poate sa fie vorba de o infectie!

| Niko_Nikoleta_1996 a răspuns:

Este vorba aici despre o gaura pozitionata gresiit (presupun)probabil in momentul in care ai facut gaura a fost atuns un nerv... nu sunt specialista, aceasta este parerea mea daca te-a ajutat funda te rog happy unguent nu stiu dar ai putea consulta medicul de familie sau farmacistul/a