| anonim_4396 a întrebat:

Hei.As vrea si eu niste site-uri cu exercitii pentru slabit.As vrea sa fie pentru brate, ca vreau sa slabesc la brate si pentru picioare..Si daca se poate si pentru abdomen. Fundita.Dar vreau sa-mi dea cineva care chiar a incercat si care a dat rezultate

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Nu poti sa slabesti la brate sau la picioare, slabitul se face uniform. Adipocitele nu se inmultesc, se umfla. Cand slabesti, se dezumfla.
Unde te-ai ingrasat prima data slabesti ultima data. Unde te-ai ingrasat ultima oara, slabesti prima oara.

| silviu08 a răspuns:

Nu poti localiza locul unde sa arzi grasime. Cand corpul tau arde grasime, o arde de peste tot, nu doar la brate, stomac sau coapse ai nevoie de exercitii cardio. Pentru asta, iti recomand clip-ul asta:
http://www.youtube.com/......ttp?/watch
Fa exercitiile acelea o data la 2 zile. Si incearca sa ai o alimentatie mai sanatoasa(nimic obositor, doar incearca sa mananci un pic mai sanatos),
SucceS!

| sellyz a răspuns:

Eu iti recomand sa iti iei role fitness si sa te apuci sa mergi.este un exercitiu bun pentru tot corpul iar daca te duci in fiecare zi o ora dupa un timp vei vedea rezultatul.si mai mult o sa ai miste picioare frumoase, un corp frumos si o sa faci muschi. sper ca te-am ajutat

| o1OCXsss a răspuns:

Poate acestea te ajuta. Ps. Iti face bine la tot corpul : http://www.divahair.ro/......tru_slabit Funda?