| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Aveam un neg mic, mic, mic, mic pe degetul aratator de la mana stanga. Si mi-am luat de la farmacia catena "Verolit forte ", si m-am tot dat cu el, cam 4 zile. Si mi s-a facut foarte mare. Si pe langa faptul ca s-a facut mai mare, in sensul ca s-a extins, s-a mai si uscat si ma doare ingrozitor. Pe margine s-a facut alb, alb. straight face Ce sa fac? Sa ma mai dau cu aia? Vi s-a intamplat si voua? Asa trebuie sa reactioneze?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alexutsuuu a răspuns:

Am avut aceeasi problema ca si tine. Dupa tratamentul cu verolit, m-am dat cu o crema dea mamei pentru piele ingrosata care se numeste clavos.E o cutie mica de la firma tis.Incearca.Dar sa dai doar pe neg caci arde foarte tare.Pentru siguranta te poti da cu o crema grasa imprejurul negului.Multa sanatate!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Maddalinapunct a răspuns:

Trebuie sa fie la farmaciile naturiste ceva creme sau solutii de rostopasca