| Doru_Tzzu_Ionutz_1989 a întrebat:

Am un neg la deget, i-am dat cu verolit forte..am taiat pielea moarta pe margine, am facut pipi pe el, i-am dat cu verolit si acum ma doare mana ca si cum m-am lovit la mana, e putin umflata partea sus, tendoane. Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Ironwin a răspuns:

Nu sunt medic, dar asa ceva nu am auzit in viata mea, cum sa te urinezi pe un neg? De unde ai informatia ca urina are proprietati curative? Uite aici o discutie despre cum sa faci : https://www.tpu.ro/......-negii-va/

| AKARA0 a răspuns:

Exprima-te mai frumos