| Eyedonutlikeyou a întrebat:

Heihappy

Aveti idee de pastile de slabit eficiente, rapide si cat de ieftine e posibil in Iasi?

Pls?batting eyelashes

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| NevastuicAaA a răspuns:

Am auzit odata....Se numea SPORT
Este periculos sa iei pastile de slabit dupa cum auzi. Daca vrei neaparat sa folosesti pastile de slabit intreaba un medic specialist.El o sa iti scrie o reteta.
Sunt multe feluri de pastile.Mai puternice, mai slabe, periculoase...
Si nu cred ca o sa lase un aspect tare frumos dupa ce vei slabi.Si iti distrug corpul.Mia tarziu o sa iti para rau ca ai folosit pastile in loc de sport.
Poate poti slabi si cu dieta, dar nici dietele nu se pot lua dupa ureche.

Consulta un doctor specialist(gasesti 100% prin Iasi). Sanatatea ta este mult mai importanta decat banii!

| Cosmin86 a răspuns:

Ieftin = prost, termina cu astea.

Exista ceva ieftin si bun, e chiar GRATIS, se numeste EFORT.

Fara ala nu valoreaza 2 bani orice faci

| Zenit313 a răspuns:

Nu iti recomand pastilele, incearca sa faci sport, sa te hidratezi si sa mananci sanatos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti risca sanatatea pentru asa zise metode revolutionare pentru slabit.Am o cunostiinta care a cumparat astfel de pastile a slabit cu ajutorul lor dar dupa aia a capatat dublu decat inainte sa ia "pastilele minune"iar acum ta prin spitale Sfatul meu adopta o dieta echilibrata. Poti intreba un medic nutritionist.Bafta

| Zuzazozo a răspuns:

Fa mult sport si mai renunta la dulciuri, paine si grasimi.
Good luck!

| Zuzazozo a răspuns:

Fa mult sport renunta la dulciuri, carne si grasimi.
Bea multa apa.
Si papa multe fructe.
Bafta!

| Iulian922 a răspuns:

Pastile de slabit Super Slim

| RenzoRomano a răspuns:

Esti grasa?laughing misca si alearga la stadion cu geaca pe tine!