| RosszeJolie a întrebat:

Hei,buna TPU! :* Vreau sa ma ajutatii si pe mine cu ceva va rog! De maine am spus sa ma pun la cura de slabire! Am 1, 67 si 73 de kg happy Si fac 16 ani straight face Stiu e mult..de asta am nevoie de ajutorul vostru! Dati-mi si mie un regim care siigur merge, care si voii lati incercat! Sau recomandatimii cum as putea sa slabesc si eu! Mereu spun ca ma pun de maine dar cand vad o ciocolata nu ma pot abtine sa nu o mananc! Ajutati-ma va rog! Dau funda promit! sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AlexandraGiorgiana a răspuns:

La fel patesc si eu..ciocolataaapuppy dog eyes..In fine, e vara si trebuie sa aratam bine.Eu am slabit 4 kg in 4 zile alergand 7 km in fiecare zi si merg si pe jos 8 km.Mancam de 2 ori pe zi..de maine incep iar aceasta,, dieta''. Tine minte un lucru trebuie sa arzi mai mult decat mananci.Bafta,daca ai intrebari sa mi le adresezi.

1 răspuns:
| ℓαυяα a răspuns:

Trebuie sa ai vointa in primul rand. fa sport, renunta la dulciuri, grasimi, nu mai manca dupa ora 7. nu am tinut niciodata o anumita dieta, si am avut si eu probleme cu greutatea. pur si simplu m-am abtinut de la anumite mancaruri.