| Karmesytta a întrebat:

Buna dati-mi o cura de slabire cu care sa slabesc repedeee:*:*:*:*

Răspuns Câştigător
| catalina1989 a răspuns:

Buna! Eu iti recomand sa intri pe www.slabute.ro, acolo vei gasi metode de slabit sanatoase si multe fete dragute care iti vor sari in ajutor.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Învață să mănânci.
O alimentație săracă în calorii dar care să asigure minimul de nutrienți pentru buna funcționare a organismului, și multă mișcare fizică care ajută la consumul caloric.
calorii.oneden.com
Succes!
Pa, pa.

| dydydeea a răspuns:

Eu iti zic cum am facut eu si am slabit mult dar intr-un timp indelungat si stiu ca tu nu o sa poti face la fel laughing. eu cat ma duc la scoala adica pana la ora 2 dupa amiaza nu mananc nimic si dupa aceea mananc cand ajung acasa obisnuit dar nu sa fiu indeajuns satula si in doi ani am slabit destul de mult.chiar imi zicea azi mama sa mananc cv si la scoala, sa-mi iau pachet cv dar nu vreau pentru ca e foarte bine asa cum mi-am facut programul sa nu mananc pana la 2 si nu`ss disperata sa slabesc incat sa ma gandesc numai la asta. eram destul de grasuta in anii precenti dar acum nu mai sunt deloc. dar oricum nu e bun pentru tine ca vrei sa slabesti urgent