| DeeaCreata a întrebat:

Hei. Cine a slabit cu fructe goji si in cat timp? Daca da, ati facut si sport sau ati tinut si dieta in acest timp? Ce cantitate ati luat pe zi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| angelwithashotgun a răspuns:

Fructele goji ajuta foarte mult in programul de slabit... sunt si foarte bune pentru organism.
In cat timp? Asta depinde cel mai mult de organismul fiecaruia. Dar de obicei in jur de 2 kilograme pe saptamana fara sa faci sport, dar cu o dieta echilibrata. Incearca sa le iei dimineata cu un iaurt, si daca ti se face iar foame dupa ora 20, poti sa iti faci iar un iaurt cu goji. Incearca sa nu mai mananci paine, fara sucuri, si sa reduci din dulciuri. de obicei daca vrei ceva mai caloric dimineata si o gustare pe la ora 15. Daca faci si sport o sa ai rezultate mai rapide. Mult succes happy

| DeeaCreata explică (pentru angelwithashotgun):

Tu ai slabit asa, sau ai citit undeva? big grin Adica vorbesti din propria eperienta?

| angelwithashotgun a răspuns (pentru DeeaCreata):

Din proprie experienta.