| Kimberly2005 a întrebat:

Hei! De cateva zile am observat ca vad cam in ceata cu ochiul stang, insa cu dreptul vad perfect. M-am gandit ca ar putea fi de la telefon si computer fiindca stau destul de mult pe ele, insa daca ar fi de aici de ce nu mi s-au afectat ambii?
Poate sa fie ceva grav? Ce ar putea sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Un consult la oftalmolog dureaza 10min si nu te doare nimic

| Anonimhm a răspuns:

Te-ai lovit la ochi recent? Intreb pentru ca mi s-a intamplat si mie! Stai asa pana maine iar daca nu trece consulta un medic!

| Kimberly2005 explică (pentru Anonimhm):

Nu m-am lovit. Am observat deodata ca vad cu el in ceata.