| Pandicoarna2134 a întrebat:

Hei... De doua zile ma simt rau... Afara e cald, desi dimineata si noaptea e destul de rece, după-amiaza e cald rau... Ma simt asa, amețită, nu pot sa fac nimic... Imi mai revin cand e rece... Si ma doare stomacul putin... Adica am scaune de 2 ori pe zi, dar moi... Imi e frica sa nu am ceva... Si nu am pofta de mâncare, eu de obicei mâncam cum trebuie... Si nu vreau sa ma duc inca la spital, adica nu prea am ce sa spun... Vi s-a întâmplat? Oare e de la schimbarea vremii, e ceva in aer sau? Nu luați întrebarea in batjocora, sunt îngrijorată

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CosticaShtrengarul a răspuns:

Atentie! Problemele de natura medicala sunt probleme serioase care necesita asistenta/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativa si in nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare va recomandam sa apelati la personal medical specializat atat pentru diagnosticare, cat si pentru tratament.