| Denisa13nic a întrebat:

Hei fete! Cum sa fac sa am sanii mai rotunzi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

AnaMin are dreptate, din pacate nu exista metode ne-chirurgicale (sa zicem) sa iti schimbi forma sau marimea sanilor, dar stai linistita, eventual cauta si tu niste poze de pe plaje de nudisti, sau undeva unde sunt oameni "normali" si o sa vezi ca sanii aia fermi, mijlocii spre mari si rotunzi nu exista. Sunt doar idei plantate in capul fetelor de revistele de frumusete si mass-media pentru ca sa va simtiti rau in propria piele si sa mai cumparati revista aia a doua oare in speranta ca o sa fie niste sfaturi despre cum sa va rezolvati complexele. Sau eventual sa dati niste bani la un chirurg care sa va rezolve "problema" (a carui reclama normal ca o gasesti pe pagina 3).
Simte-te bine in propria piele si toti o sa se simta bine langa tine.

4 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Ascult-o pe Flori, ea a dat cu Rivanol pe ei si au disparut complet

| UnBroken2016 a răspuns (pentru whatevernvm):

Stie virgina mai bine ce spune.

| Florentina9210 a răspuns:

Sa nu faci mult sex. Ti se lasa din cauza asta. Daca vrei sa ii pastrezi frumosi si rotunzi si daca nu vrei sa ti se lase ca la vaca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc, dar nu iti poti schimba forma sanilor decat prin operatie estetica si asta cu multe riscuri si contra unei sume mari de bani. Dar poti avea grija de sanatatea lor, asta daca nu doresti ca in timp sa ti se lase.