| Katherina99 a întrebat:

Hei fetelor, vreau sa va cer parerea in legatura cu ceva, mi-a intarziat menstruatia 4 zile si nu am avut nici un semn ca as putea fi insarcinata si mi-a venit azi dar fluxul e mult mai mare ca de obicei si am avut crampe abdominale, sunt semne de ingrijorare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, daca ai avut sex neprotejat si nu te-ai ingrijorat atunci ca poti ramane insarcinata, inseamna ca nu ar trebui sa te ingrijoreze nici acum, nu?

| untu a răspuns:

Nu cautati raspunsurile aici pe TPU, ci sa mergi la medicul de familie! O mica verificare de preventie nu strica nimanui!

Răspuns utilizator avertizat
| christall a răspuns:

Nu, e doar o dereglare hormonala. Toate fetele se confrunta cu asa ceva.