| Naomi16 a întrebat:

de curand am inceput sa nu mai mananc atat de mult, dar nu ca sa slabesc, ci pur si simplu sunt mai mereu in fuga si nu am timp sa mananc si dim si la pranz si seara.doar dimineata si cateodata seara.de atunci mi se pare ca uneori simt spasme la stomac sau nu stiu cum sa explic.ca si cum ar palpita (asa ar fi mai corect spun) ce am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DLeonard a răspuns:

Patesc si eu atunci cand sunt nemancat.Nu este nimic grav. Muschii stomacului se contracta si de aceea iti tremura. Daca nu ai timp sa mananci acasa ia macar niste cipsuri care sa le mananci pe drum.

3 răspunsuri:
| fresHZoNe a răspuns:

Pai nu e bine sa nu mananci, chiar daca nu ai timp sa mananci calumea, trebuie sa iti faci macar 5 minute sa poti manca un senvis sau ceva. altfel, pe viitor, vei avea probleme cu stomacul si nu cred ca iti convine happy

| DLeonard a răspuns:

Gen. tremura stomac-ul?

| Naomi16 explică (pentru DLeonard):

Da

| DLeonard a răspuns (pentru Naomi16):

Patesc si eu atunci cand sunt nemancat.Nu este nimic grav. Muschii stomacului se contracta si de aceea iti tremura. Daca nu ai timp sa mananci acasa ia macar niste cipsuri care sa le mananci pe drum.