| BLURREDLINES a întrebat:

Hei. happy ieri am fost la strand si m-am bronzat pe fata x_x si mi s-a umflat fata? Oare ce o fi? :-s. Dau funda happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Alexaaandraaa a răspuns:

Poate fii și de la apa din bazin excesul de clor s-au alte substanțe la care tu ești alergică, folosește o loțiune special după plajă iar până mâine nu mai ai nimic, iar în cazul în care nu ai orice loțiune pentru ați hidrata tenul. Pup!

3 răspunsuri:
| popeasca a răspuns:

Sa nu cumva sa fie vreo alergie la ceva din apa de la strand (substante cu care curata apa sau altceva). De la soare nu te umfli.

| Senyorul a răspuns:

Aplica niste iaurt pe fata si iti va trece happy Succes!

| bianca5599 a răspuns:

Da-te cu ou sau iaurt pe fata. funda?