| anonim_4396 a întrebat:

Hei. In partea de jos a abdomenului eu cred ca este grasime si nu pot sa scap de ea pentru a face un abdomen plat. Fac o ora de exercitii zilnic, am o dieta echilibrata si chiar port o centura din neopren pentru a arde grăsimea mai repede. Sfaturi? Ce as putea face sa scap de grasimea in plus?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Andrei778888 a răspuns:

Cardio, bicicleta, si multe exercitii, dar nu poti scapa de toata grasimea, ai nevoie de ani si ani de zile, nu poti avea rezultate peste noapte