| Mihaela a întrebat:

Hei. Nu ati incercat ceva vitamine sau medicamente de ingrasat de la Plafar? Sau nu stiit, sunt bune? Sunt scumpe? Dau fundita. Mersi mult.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Dominicc a răspuns:

Recomand Tonotil-N. De la farmacie. E 30 de lei. 6 fiole, dunt duuulci. Te intaresc, iti dau pofta de mancare. Normal ar fi sa iei o data... pauza 2 saptamani apoi iar. de 2/3 ori.

1 răspuns:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Toate medicamentele din categoria de slabit/de ingrasat nu trebuie folosite in mod normal. In metode clasice, dieta sau mancat in plus se fac astfel de lucruri. Nu trebuie sa exageram cu pastilele, nu ar trebui sa mai luam diverse pastile minune sau pastile gen paracetamol (ca de, nu iei pastila scapi de raceala in 3 zile, iei pastila scapi in 6-7 zile)