| AnduMaria1984 a întrebat:

Hei...nu e categoria potrivita dar mna...
Deci, de acum 2 nopti am dureri foarte mari de gat. Doare ingrozitor cand inghit. Si au inceput sa ma doara urechile...si cam tot capul. Ai spun ca poate am facut oreion straight face dar nu vor sa vina cu mine la doctor. Trebuie sa ma duc singura. Daca stiti, cam ce simptome sunt la oreion? Sa stiu daca sa ma astept la asta...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Trebuie sa ti se umfle si atunci iti dai seama daca ai oreion. Poate ai otita.

| Kira5854 a răspuns:

S-ar putea sa fie otita,se face de la curent in perioada asta(acum o saptamana am scapat de durere).Du-te la medic, asa e cel mai bine, nici la mine nu au vrut, pana aproape am lesinat in ora de istorie.(nu vreau sa te sperii, dar de ce sa risti?)