| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Nu pot sa dorm absolut deloc.Am baut lapte cald,am numarat oi,am ascultat muzica de leagan ( si eu nu ascult niciodata muzica de leagan ), de asta am intrat pe TPU.Ce pot sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
13 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Numeri in continuare oi. Exemplu: O oaie neagra, doi oi rosii, trei oi galbene etc.
Apropo iti place oita mea de la avatar?

| anonim_4396 explică (pentru Crucified):

laughing Imi aminteste de Nyan Cat laughing.

| Crucified a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing

Răspuns utilizator avertizat
| karsivan a răspuns:

Cred ca ceva efort sustinut sport sau alta munca grea care sa te oboseasca poate sa te ajute sa adormi bustean.

| TashaUhm a răspuns:

One tequila, two tequila, three tequila, for... and G.night`!laughing

| anonim_4396 explică (pentru TashaUhm):

laughing It's a good idea :X

| TashaUhm a răspuns (pentru anonim_4396):

I know`!; 3

| anonim_4396 explică (pentru TashaUhm):

Serios,mersi de idee.Chiar am nevoie sa mai dau nervii afara.

| CrazyRat a răspuns:

Te gandesti prea mult la ceva sau pur si simplu nu ti-ai consumat energia deloc sau ceva iti atrage atentie. thinking
Totusi du-te dimineata sau cand ii programul la medicul tau de familie ca iti va da un tratament care te va ajuta cu dormitul.

| ๖ClaSSic a răspuns:

In perioada adolsecentei... cine mai doarme? laughing

| a răspuns:

Hei!:3
Sunt momente in care nu poti dormi deloc. Poate te framanta ceva de nu poti dormi, sau eu de exemplu daca beau cola nu pot dormi deloclaughing.
Oricum nu-i asa de neobisnuit sa ai zile albe, eu am mai tot timpu'hee hee
Bye!

| infectieacuta a răspuns:

Nici eu, dar pentru mine e ceva obisnuit laughing